HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 14 HAZİRAN 2024, CUMA

Azerbaycan'dan Trabzon'a sağlık turizmi! Özel İmperial Hastanesi'ni ziyaret ettiler

Trabzon'da faaliyet gösteren Özel İmperial Hastanesi, Azerbaycan'dan gelen sağlık turizmi heyetini misafir etti.
26.06.2023 19:10
Azerbaycan'dan Trabzon'a sağlık turizmi! Özel İmperial Hastanesi'ni ziyaret ettiler
Azerbaycan'dan Trabzon'a sağlık turizmi! Özel İmperial Hastanesi'ni ziyaret ettiler
Sağlık turizmi faaliyetlerinin karşılıklı geliştirilmesi amacıyla Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın öncülüğünde Azerbaycan'dan Trabzon'a gelen acente temsilcileri İmperial Hastanesi'ni ziyaret etti.

8 kişiden oluşan sağlık turizmi firması yetkilileri, Trabzon'da hizmet veren yetki belgeli sağlık kurum, kuruluşlarına tesis ziyaretleri kapsamında İmperial Hastanesi'ni gezerek hastane yetkililerinden bilgiler aldılar. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Koç "Bu ziyaret yeni sağlık iş birliği köprüleri kurmak için çok önemli bir adım. Bakü-Trabzon arasında direk uçak seferlerinin başlaması da bu sürece büyük katkı sağlıyor. Azerbaycanlı kardeşlerimiz şehrimize kolaylıkla ulaşarak, sağlık hizmetlerimizden faydalanabilecekler. Bu kapsamda hastanemize yapmış olduğunuz ziyaretten ötürü teşekkür ediyor, Azerbaycanlı kardeşlerimize kaliteli sağlık hizmeti sunmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyorum" dedi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--logo

   E-posta: bilgi(@)kadirga.com.tr
Tüm hakları Kadırga TV adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr