HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 18 TEMMUZ 2024, PERŞEMBE

Mansur Yavaş’tan BTP’ye ziyaret

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, partisinin Ankara'daki genel merkezinde ABB Başkanı Mansur Yavaş'ı ağırladı. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Baş, "Hepimizin fedakârlıklar yapacağı, çalışacağı ve birlikte planlamalar yapacağı bir sürecin başlayabileceğini konuştuk" dedi.
31.01.2024 16:50
Mansur Yavaş’tan BTP’ye ziyaret
Mansur Yavaş’tan BTP’ye ziyaret
Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş'ı ziyaret etti.

BTP Genel Merkezinde yapılan görüşmede ana gündem yerel seçimlerdi. Mansur Yavaş BTP liderinden destek istedi. Görüşme sonrası ortak açıklama yapıldı.

Ortak basın toplantısındaki açıklamasında "Önümüzdeki döneme ait görüşlerimizi paylaştım" ifadelerini kullanan Mansur Yavaş, "Sayın Genel Başkanımızı ziyaret ettim ve 5 yılda yaptığımız çalışmaları kendisiyle paylaştım. Seçime gidiyoruz, önümüzdeki seçimde afişlerde gördüğünüz gibi "Ankara'nın başkanı herkesin başkanı" logosuyla ortaya çıktık. Bir belediye başkanı hizmet verdiği hiç kimseyi ayıramaz, seçildikten sonra tümünü kucaklar, beş yıl boyunca bu şekilde çalıştık. Genel Başkanımızla önümüzdeki döneme ait görüşlerimizi paylaştım. İnşallah olumlu bir sonuç doğacak diye düşünüyorum" dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur Yavaş'ı genel merkezimizde ağırladık. Kendisine nazik ziyaretleri ve bilgilendirmeleri teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum

"Görüşmelerimiz devam edecek"

Ortak basın toplantısındaki konuşmasında ABB Başkanı Mansur Yavaş'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden BTP lideri Hüseyin Baş, "Çok keyifli bir sohbet yaptık" dedi. BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, şunları söyledi: "Türkiye'nin genel siyasi çizgisini, gelecek vadedeki beklentilerimizi ve Ankara Büyükşehir Belediyesinin sayın başkanı Mansur beyin bu süreçte yaptığı çalışmalar ile ilgili istişarelerimizi yaptık. Biz çok faydalandık, istifade ettik. Önümüzdeki süreçte görüşmelerimiz devam edecektir."

'Yeni bir süreç başlayabilir'

Ankara'nın siyasi atmosferinin, Türkiye'nin genel siyasi atmosferine ilişkin büyük önem arz eden bir nokta olduğunu belirten Hüseyin Baş, "Türkiye'nin hem belediyecilik hizmetinde, hem genel siyasi ortamda daha faydalı işler yapacak bir siyasi sonucu elde etmesi adına hepimizin bir şekilde fedakârlıklar yapacağı, çalışacağı, birlikte planlamalar yapacağı bir sürecin başlayabileceğini konuştuk. Dolayısıyla bundan sonraki süreci yine değerlendireceğiz, daha da sık arkadaşlarımız bir araya gelecekler. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum, seçimde de üstün başarılar diliyorum" şeklinde konuştu. 

Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--logo

   E-posta: bilgi(@)kadirga.com.tr
Tüm hakları Kadırga TV adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr