HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 14 HAZİRAN 2024, CUMA

Trabzon'da sporcular başarıya doymuyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, spora ve sporcuya verdiği destekle başarılı sonuçlar almaya devam ediyor.

04.06.2024 11:01
Trabzon'da sporcular başarıya doymuyor
Trabzon'da sporcular başarıya doymuyor

Trabzon Kurum ve Kuruluşlar Masa Tenisi Turnuvası'nda ikinci olan Trabzon Büyükşehir Belediyesi sporcuları, Türkiye genelinde yapılacak turnuvada Trabzon'u temsil etmeye hak kazandı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından organize edilen Trabzon Kurum ve Kuruluşlar Masa Tenisi Turnuvası'nda Büyükşehir Belediyesi sporcuları 2.'lik elde etti. Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Masa Tenisi Antrenörü Şener Bayrak, Muhtarlar Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Muhammet Altınel ve mühendis Nurettin Akyüz'den oluşan takım, Türkiye Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası'nda Trabzon'u temsil etmeye hak kazandı.
Turnuva, 29 Haziran -1 Temmuz tarihleri arasında Kayseri'de gerçekleşecek. Turnuvaya katılan sporcular, kendilerine her zaman destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'e teşekkür ederek, Trabzon'u en güzel şekilde temsil etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--logo

   E-posta: bilgi(@)kadirga.com.tr
Tüm hakları Kadırga TV adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr