HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 14 HAZİRAN 2024, CUMA

Trabzonspor Teknik Direktör Avcı, hedeflerini anlattı

12.05.2022 15:59
Trabzonspor Teknik Direktör Avcı, hedeflerini anlattı
Trabzonspor Teknik Direktör Avcı, hedeflerini anlattı

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğu ilan eden Trabzonspor'un teknik direktörü Abdullah Avcı, "Bu sene kimseyi yaklaştırmadık ama seneye böyle olacağının garantisi yok. Daha birbirine sık yarışlar olabilir. Kavganın içinde değil saygının içinde kalıp oyunu güçlü hale getirip yolumuza devam etmek istiyoruz." dedi.

Avcı, TSYD Trabzon Şubesi'nde düzenlenen basın toplantısında, Trabzonspor'da dün itibarıyla 18 aylık süreyi doldurduğunu belirterek, "Fazla iş ve mesai odaklı birisi olduğum için sene içinde yoğun akışta çok fazla iletişimde olamıyoruz. Bu zamana kadar verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Geldiğimizde bir yarış ve oyun organizasyon oluşturmaya çalışırken bu senenin planlarını yapmaya başlamıştık. Trabzonspor'un genetiğinde yarışmak vardır." diye konuştu. Trabzonspor ile anlaşırken analiz yapıp takımın güçlü ve güçsüz yanlarını Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kuruluna sunduğunu kaydeden Avcı, "Sonrasında transfer gerçekleşti. Kasım 2020'den sonra milli takım arasıyla göreve başladım bir teknik direktör olarak. Teknik analizdi benim yaptığım. Oyundaki güçlü ve güçsüz yanları üzerinde güçsüz yanını daha iyi hale getirebilmek için savunmayı güçlendirme için çalışmalar yaptık. Oyuncu grubu buna iyi cevap verdi." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--logo

   E-posta: bilgi(@)kadirga.com.tr
Tüm hakları Kadırga TV adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr