HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 14 HAZİRAN 2024, CUMA

BTP lideri Hüseyin Baş'tan İYİ Parti'ye ziyaret

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu'nu ziyaret etti.
07.06.2024 16:00
BTP lideri Hüseyin Baş'tan İYİ Parti'ye ziyaret
BTP lideri Hüseyin Baş'tan İYİ Parti'ye ziyaret
BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu'nu partisinin genel merkezinde ziyaret etti. Hüseyin Baş'ı, İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ersin Beyaz ve İYİ Parti Teşkilat Başkanı Hasan Toktaş karşıladı.

Yaklaşık bir saat süren görüşme basına kapalı gerçekleşti. BTP Genel Başkanı Baş'ı, İYİ Parti Genel Başkanı Dervişoğlu uğurladı.

Görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hüseyin Baş, "İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Müsavat Dervişoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Hoş sohbeti ve misafirperverliği için teşekkür eder, görevinde başarılar dileriz" İfadelerini kullandı.

İYİ Parti'den yapılan açıklamada ise "Genel Başkanımız Sayın Müsavat Dervişoğu Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Sayın Hüseyin Baş ile Genel Merkezimizde bir araya geldi. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyoruz" denildi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--logo

   E-posta: bilgi(@)kadirga.com.tr
Tüm hakları Kadırga TV adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr